pondělí 12. dubna 2021 Julius

Vyhledávání

Nalezené články: "Speed Marathon"

Silnice dnes obsadí policisté, startuje Speed Marathon 2020

U silnic budou dnes číhat policejní hlídky s radary. Akce zaměřená na dodržování rychlosti a dalších dopravních předpisů na některých místec začala už v sedm hodin ráno. Úseky, kde budou policisté hlídkovat, tentokrát vybírali sami řidiči.

Policisté zveřejnili výsledky Speed Marathonu z jižních Čech, hříšníků bylo přes dvě stě

Jihočeští policisté se ve středu připojili k celorepublikové akci Speed Marathon. Smyslem bylo zaměřit se na úseky, kde mají řidiči těžkou nohu na plynu. Do terénu vyrazilo zhruba padesát policistů. Během 16 hodin zkontrolovali přes pět set řidičů.

Jihočeští policisté se zapojí do celoevropské akce Speed Marathon. Rizikové úseky vybrali lidé

Jihočeští policisté se ve středu připojí k celoevropské akci s názvem Speed Maraton. Kontrolovat budou hlavně dodržování rychlosti, ale neunikne jim ani technický stav vozidel, telefonování nebo jízda bez bezpečnostních pásů. Místa, na kterých se...

Policisté při jihočeském Speed marathonu zjistili přes sto padesát přestupků

Dopravní policisté se v minulém týdnu zaměřili na kontrolu rychlosti jízdy. Na místech, která jim pomohla vytipovat veřejnost a která byla předem zveřejněná na internetu, tedy hlídkovali ve středu 18. dubna v průběhu čtyřiadvaceti hodin.

Policisté chystají velkou dopravně bezpečnostní akci

Policisté budou v rámci akce s názvem Speed marathon měřit rychlost na stovkách míst po celé České republice a do akce se zapojí i jihočeská policie. S vytipováním míst, na kterých se bude ve středu 18. dubna kontrolovat rychlost, policistům pomohla...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Speed Marathon"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Speed Marathon"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.