pátek 24. září 2021 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "Strakonicko"

Policie hledá svědky včerejší tragické nehody, při níž zemřela starší cyklistka

Strakoničtí policisté pátrají po dvou mladých mužích, kteří měli včera odpoledne projíždět po cyklostezce nedaleko obce Modlešovice na Strakonicku. Oba muži by mohli pomoct s vyšetřováním tragické dopravní nehody, ke které na místě došlo.

Starší cyklistka spadla pod zadní kola náklaďáku. Na místě zemřela

Jihočeští policisté vyšetřují od dnešního odpoledne další tragickou nehodu. K té došlo nedaleko Modlešovic na Strakonicku. Při nehodě zemřela jednašedesátiletá cyklistka, která se při míjení nákladního vozidla pravděpodobně neudržela na kole a...

Onemocnění klíšťovou encefalitidou je letos méně. Písecko nemá žádný případ

Hygienici v Jihočeském kraji letos zatím zaznamenali 24 případů klíšťové encefalitidy. Ve srovnání se stejným obdobím loni je to přibližně třetina. V posledním týdnu hygienici evidovali pět nových případů onemocnění.

Pozitivní test na koronavirus ukončil skautský tábor na Strakonicku. Děti jdou do karantény

Jihočeští hygienici ukončili skautský tábor na Strakonicku, kde byl koncem týdne potvrzen výskyt koronaviru. Tábor měl trvat až do 24. července. Teď však s předstihem končí a všechny osoby, které se dostaly do kontaktu s nakaženým, musí do...

Na jihu Čech přibylo za poslední týden třiatřicet nových případů koronaviru

V Jihočeském kraji přibylo za poslední týden 33 nových případů koronaviru. Je to o třetinu více než za předchozích sedm dní. Aktuálně je na jihu Čech pětatřicet pozitivních osob.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Strakonicko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Strakonicko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.