neděle 18. dubna 2021 Valérie

Vyhledávání

Nalezené články: "alkohol"

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Cizinec se s autem sotva držel na silnici. Nadýchal téměř tři promile

Nebezpečné jízdě zabránili v neděli večer strakoničtí policisté. Nedaleko Dražejova zastavili auto, které se sotva drželo na silnici. Za volantem seděl totiž mladík, který nadýchal téměř tři promile alkoholu. Navíc u sebe neměl žádné doklady.

Kárný senát projednává případ soudce, po nehodě odmítl zkoušku na alkohol

Kárný senát Nejvyššího správního soudu začal dnes v Českých Budějovicích projednávat případ bývalého místopředsedy jihočeského krajského soudu Bohuslava Petra. Kárnou žalobu na něj podala ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO). Důvodem...

Nákup alkoholu a tabáku není podle ČOI pro mladistvé problém. U 3 ze 4 kontrol zjistila pochybení

Podle České obchodní inspekce není pro osoby mladší 18 let problém koupit si v obchodech nebo restauracích alkoholické nápoje. Zjistila to z výsledku kontrol, které provedla v loňském roce. V nich se ukázalo, že alkohol mladistvým prodají ve 3 ze 4...

Sražený chodec v nemocnici zemřel. Případ vyšetřují kriminalisté

Tragické následky má nehoda, ke které došlo v polovině týdne na Lidické třídě v Českých Budějovicích. Na přechodu pro chodce srazil jednadvacetiletý řidič muže, který svým zraněním podlehl druhý den v nemocnici. Případ vyšetřují kriminalisté.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "alkohol"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "alkohol"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.