pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "areál Lídy Polesné"

FOTO: Kanál ve Vrbném hostil závody Českého poháru ve sjezdu

Český pohár, Mistrovství České republiky a nominační závody na Mistrovství světa. To vše mohli na vlastní oči vidět návštěvníci vodáckého areálu Lídy Polesné tento víkend.

Zastupitelé schválili mimořádnou dotaci pro vodácký areál. Pomůže k dokončení loděnice

Bez jediné námitky odsouhlasili budějčtí zastupitelé téměř čtyřmilionovou dotaci pro vodácký areál v Českém Vrbném. Díky tomu budou moct provozovatelé dokončit výstavbu loděnice a nového zázemí. Celkové náklady vyjdou na sedm milionů korun.

Město chce přispět na rekonstrukci vodáckého areálu v Českém Vrbném

Vodácký areál Lídy Polesné v Českém Vrbném čeká rozsáhlá rekonstrukce. Po první etapě, ve které byla kompletně přebudována dráha, se opraví sociální zázemí, sklad lodí a restaurace. Město by mělo na rekonstrukci přispět necelé čtyři miliony korun. O...

Více než 3,3 miliardy z ROP Jihozápad napomohly rozvoji cestovního ruchu

Více než 3,3 miliardy korun z Evropské unie napomohly v uplynulých letech rozvoji cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. Zasloužil se o to Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), z nějž mířily finance na 344 projektů...

Vodácký areál Lídy Polesné bude hostit Evropský pohár v raftingu

Pokud nemáte během nadcházejícího víkendu jasný program, zastavte se do Českého Vrbného. Celou sobotu a neděli se tam bude konat Evropský pohár v raftingu, ve kterém se představí raftová špička z celé Evropy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "areál Lídy Polesné"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "areál Lídy Polesné"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.