středa 22. září 2021 Darina

Vyhledávání

Nalezené články: "bezbariérový"

Dům umění bude mít pod střechou vyhlídku na náměstí. Práce začnou příští rok

Do konce roku 2023 má na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. skončit rekonstrukce Domu umění. Uskupení ateliérů z Německa a Česka dopracovalo podobu objektu, který nabídne kromě jiného vyhlídku pod střechou.

Laboratoře českobudějovické VŠTE budou hostit Noc vědců

Na místa, kam mají běžně přístup hlavně studenti a vyučující Vysoké školy technické a ekonomické, (VŠTE) se už příští týden podívá široká veřejnost. I do Českých Budějovic totiž v pátek zavítá tradiční Noc vědců.

V Písku hledají nájemce pro chatu Živec z filmu o Homolkových

Známá turistická chata Živec nedaleko Písku, kde se natáčely scény pro snímek o slavné rodině Homolkových, hledá nového nájemce. Výběrové řízení vypíše písecká radnice a provozovatel by si měl zrekonstruovaný objekt převzít 1. ledna příštího roku.

Pomůžete? Ondra, jehož chytrý mozek je kvůli přidušení uvězněn v neposlušném těle, potřebuje vozík

Rodiče jedné olomoucké školy často ani netuší, že jejich děti vede do života učitelka s mnohem širšími zkušenostmi, než jsou jen ty běžné pedagogické. Ondřejova maminka Marie ovlivňuje vedle žáků ve škole i vlastní tři děti. Nejmladší z nich, dnes...

Oprava obřadní síně na českokrumlovském hřbitově vyšla na dva miliony korun. Práce budou pokračovat na podzim

Na dva miliony korun vyšla rekonstrukce obřadní síně na hřbitově v Českém Krumlově. Kromě nového topení a vstupních dveří byla opravena také elektroinstalace, nájezdová rampa a přibylo nové ozvučení. Další práce budou podle vedení města pokračovat...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezbariérový"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezbariérový"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.