čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "chřipka"

Budějcká nemocnice očkuje zdarma své zaměstnance proti chřipce. Opatření chrání i pacienty

Jednou z nejvíce ohrožených skupin chřipkou jsou zdravotníci, kteří přijdou do kontaktu s nemocnými pacienty. Budějcká nemocnice se proto rozhodla nechat zdarma všechny své zaměstnance očkovat. Tento krok ale chrání také samotné pacienty.

Veterinární dozor cvičil v jižních Čechách spolupráci při likvidaci nebezpečných nákaz v chovech

Státní veterinární správa uskutečnila od pondělí do středy podobně jako v předchozích letech ve spolupráci s veterinární službou Armády České republiky, Policií ČR a ministerstvem zemědělství ve vojenském výcvikovém prostoru Boletice na...

Počet pacientů s chřipkovým onemocněním na jihu Čech klesl

Počet pacientů s chřipkovým onemocněním v Jihočeském kraji v tomto týdnu opět klesl. Momentálně připadá 1211 nemocných na 100 tisíc obyvatel. Je to o 13,3 procenta méně než před týdnem. Nejvíce pacientů je mezi dětmi do pěti let.

Budějcká nemocnice ruší od soboty zákaz návštěv

Vzhledem ke snížení výskytu chřipkového onemocnění v okrese České Budějovice, ruší člen představenstva Nemocnice České Budějovice Jaroslav Novák zákaz návštěv pacientů, a to od soboty 9. března.

Do nemocnic v Jindřichově Hradci a Strakonicích zase pustí návštěvy. V Budějcích stále platí zákaz

Nemocnice v Jindřichově Hradci a Strakonicích v nejbližších dnech opět povolí návštěvy pacientů. Jejich zákaz v obou zařízeních platil několik týdnů kvůli zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění. V Jindřichově Hradci budou smět do nemocnice...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chřipka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chřipka"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.