pondělí 24. února 2020 Matěj

Vyhledávání

Nalezené články: "death metal"

Honza Nirnberg z Dustborn: Došli jsme k závěru, že nic nechceme lámat přes koleno

Dustborn jsou nový pojem na budějcké metalové scéně. Nejedná se však o žádné začátečníky – kapelu založili muzikanti, kteří odešli z poměrně úspěšných symfo/blackových Desire For Sorrow. Více již v rozhovoru s bubeníkem Honzou Nirnbergem.

KULTURNÍ TIPY: Budvar Fest přilákal na jih Čechomor, Arakain nebo Mandrage

Předposlední zářijový víkend je přímo natřískaný akcemi. Zajít můžete na Budvar fest, festival Ahoj Việt Nam nebo na Seznamovák Jihočeské univerzity.

KULTURNÍ TIPY: Je libo Střihoruká zpěvačka či hvězdně obsazený Motorfest?

Přijďte zažít něco opravdu jedinečného! Z Moldávie dorazí kapela Infected Rain, které vévodí Lena Scissorhands a na sobotním Motorfestu vystoupí David Koller, Tři sestry, Michal Hrůza a mnozí další! Tak na co ještě čekáte?

KULTURNÍ TIPY: Víkend, který bude opravdu drsný

V pátek si můžete vybírat. Zajímavé koncerty proběhnou kromě jiného v klubu K2 a ve Fabrice. Následně ovládne klub Slavie kapela Krucipüsk. V sobotu taky zahrají Idiot Bastard Sons + Meriel – tenhle poctivý underground vás čeká od 19 hodin v Highway...

KULTURNÍ TIPY: Marta Kubišová naposledy, Radůza nebo kapela Matou Noir

Kapela Matou Noir oslaví ve Velbloudu 10 let existence a Marta Kubišová přijede do Budějc oslavit 75. narozeniny, stejně jako konec koncertní kariéry. Horkou vanu navštíví francouzsko-americko-slovenské šansonové trio Šarivary a v Metropolu zahraje...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "death metal"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "death metal"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.