úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "hazard"

Pracovat nepřestanu, ale najdu si novou práci, říká výherce, který v Eurojackpotu vyhrál miliony

Poprvé v životě si muž vsadil před dvěma lety. Přiznal se, že sází nepravidelně – jen v případě vysokého jackpotu. O to více ho výhra 2 milionů korun potěšila. „Byl jsem štěstím bez sebe. Co s výhrou udělám, zatím netuším,“ uvedl muž při návštěvě...

Ve Sportce si přišel na skoro tři miliony korun. Peníze rozdá!

Pro svůj úplně první tiket si sázející došel přibližně před dvaceti lety a za ty roky příležitostného sázení se mu už párkrát poštěstilo vyhrát. Nyní je mu přes šedesát let a Sportka je pro něj srdeční záležitostí.

Chlapec utrpěl těžké popáleniny. Při přelézání vagonu ho zasáhl elektrický proud

Velmi těžké popáleniny utrpěl během včerejšího večera nezletilý chlapec, který s kamarády přelézal vagony na nádraží v Čejeticích. Při nebezpečné hře ho zasáhl elektrický proud z trolejí. S těžkým poraněním ho transportoval do vinohradské nemocnice...

Žena organizovala na sociální síti nelegální loterii. Od lidí vybrala přes 116 tisíc

Z neoprávněného provozování hazardní hry kriminalisté obvinili ženu z Českokrumlovska. Ta v letech 2018 a 2019 provozovala na sociální síti loterijní hru obecně známou jako „dipování“. Od více než dvou set lidí obviněná vybrala přes 116 tisíc korun.

Dva muži neoprávněně provozovali po Jihočeském kraji herny. Přišli si na téměř šest milionů

Na téměř šest milionů korun si měli přijít dva muži z Českobudějovicka, kteří podle policie na několika místech v kraji provozovali herní automaty. Činnost však neměli povolenou ministerstvem a teď čelí trestnímu stíhání.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hazard"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hazard"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.