úterý 25. února 2020 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "hip-hop"

Květen ve Velbloudu slibuje jednu velkou party

Na majálesovou vlnu naladí v první půlce května hned několik koncertů. Budějcký klub Velbloud nabídne post-metalové Neurotic Machinery, Naked Professors nebo legendární českou kapelu Už jsme doma. Poslední středa v měsíci se ponese ve stylu rocku.

KULTURNÍ TIPY: Jihočeský jazzový festival roztančí město

V rámci jazzového festivalu si můžete užít tento hudební žánr na Piaristickém náměstí a v River Music Clubu. Těšte se na Extraditables, Yvonne Sanchez Band, Štěpán Markovič & Gypsy Groove, Ľubomír Gašpar Cimbal Project, Nicholas Payton Quartet a...

Přední americký trumpetista a držitel ceny Grammy, Nicholas Payton, vystoupí na Piaristickém náměstí

Sedmý ročník Jihočeského jazzového festivalu opět rozehraje po dva dny nejkrásnější budějovické zákoutí. Piaristické náměstí ožije 11. a 12. srpna jazzovou hudbou všech možných stylů. Ve dvou odpoledních a večerních blocích se odehrají koncerty ve...

Prago Union zahrají v neděli na soutoku Malše a Vltavy

Prosluněný víkend ozvláštní v Budějcích i vystoupení kapely Prago Union. V neděli vystoupí na prvním z koncertů Kolem dokola vody u soutoku Malše a Vltavy na Zátkově nábřeží.

KULTURNÍ TIPY: Majáles roztančí střechu Metropolu

Bohatou hudební nabídku nejen v rámci Majálesu zažijete v první půlce týdne: Jordan Prince, The Steepwater Band, Náruč Aster, Farewell Dear Ghost, Sasha Boole, The Drain nebo Caesarovy kanady.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hip-hop"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hip-hop"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.