neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "hlídání"

Louskáček z.s. roste a nabízí nové služby pro rodiny s dětmi

Na počátku Louskáčkových jesliček byl úsměvný nápad, idealistické představy o podnikání, a strach z návratu do pracovního procesu dvou novopečených maminek kamarádek. Díky zarputilosti jedné z nich se z nápadu stala reálná představa. Obě si pak...

V Jihočeském kraji zítra nebude učit přes sedm desítek škol

Ve více než sedmi desítkách jihočeských mateřských, základních a středních školách se zítra nebude učit. Zúčastní se stávky kvůli navýšení mezd pracovníků ve školství. Většina škol však zachová normální režim. Odbory se chtějí stávkou domoci vyššího...

Majitel nechal v autě zavřeného psa, sám se šel vykoupat na plovku

Strážníci z Jindřichova Hradce řešili v sobotu odpoledne opravdu nezodpovědného majitele psa. Ten si vyrazil se svým psem na plovárnu. Vykoupat se šel ale je páníček. Pes zůstal v rozpáleném autě. Zasáhnout nakonec musela přivolaná hlídka.

Namlouvat budějcké zastávky v autobusech není žádná party, spíš oznamovací tón, říká Adéla Jirkalová

Možná byste ji cestou budějckým “emhádéčkem” nepoznali, i když ji spousta Jihočechů zná z radií. Často ji můžete potkat v roli moderátorky rozličných venkovních akcí nebo plesů. Sympatická, stále usměvavá blondýna Adéla Jirkalová.

Práci měli během voleb i jihočeští policisté. V Lužnici se dva voliči poprali

Kromě volebních komisařů měli při uplynulých volbách práci také jihočeští policisté. Ačkoliv se sobotní den obešel bez zásahů, v pátek bylo kvůli probíhajícím volbám živo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hlídání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hlídání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.