středa 8. dubna 2020 Ema

Vyhledávání

Nalezené články: "jednání"

Zmírní se omezení pro sport, otevřou hobby markety

Lidé budou moct od úterý individuálně sportovat na venkovních sportovištích. Běh nebo jízda na kole v lese budou možné i bez roušek. Vláda od úterý umožní znovuotevření provozoven, které sbírají a vykupují suroviny včetně kompostáren, ve čtvrtek pak...

Bývalou přítelkyni chtěl přehodit přes zábradlí balkonu, muže stíhá policie

Policisté z Písku řešili v pátek konflikt mezi bývalými partnery, který skončil nebezpečným vyhrožováním. Muž po hádce vyházel na balkon věci bývalé přítelkyně, a když si je žena chtěla vzít, měl se ji snažit přehodit přes zábradlí.

Krajský úřad zamítl žádost ŘSD o vyvlastnění pozemků kvůli D3

Krajský úřad Jihočeského kraje zamítl žádost Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) o vyvlastnění pozemků motocentra pro stavbu dálnice D3 u Tábora. Informaci České televize dnes potvrdili zástupci ŘSD i jeden z majitelů pozemků. ŘSD se proti rozhodnutí...

Jihočeskému kraji chybí podle hejtmanky trojkové respirátory

Informace ohledně koronaviru shrnuje hejtmanka Ivana Stráská. V Jihočeském kraji podle ní chybí trojkové respirátory. Tento nedostatek chce řešit na jednání s hejtmany. Více informací najdete ve videu.

Ničil vybavení domu, plival na policisty a vykřikoval, že je nakažený koronavirem. Muži hrozí až osm let ve vězení

Policisté z Tábora zahájili trestní stíhání výtržníka, který rozbil dveře jednoho z panelových domů. Uvnitř pak poškodil vybavení. Tím ale jeho řádění neskončilo. Na přivolanou hlídku plival a vykřikoval, že je nakažený koronavirem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jednání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jednání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.