čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "jednosměrky"

ANKETA: Zrušení kruhového objezdu, zeleň a nové pěší zóny. Jak bude vypadat doprava v historickém centru města?

Pondělní rozhodnutí českobudějovických radních o změnách v dopravě v centru města vyvolalo mezi občany mnoho emocí. Úpravy mají ukončit tranzit přes náměstí Přemysla Otakara II., a také zklidnit dopravu v ulicích u Černé věže a Piaristická. Jaké...

Rekonstrukce části Nerudovky je hotová. Řidiči musí počítat s novou jednosměrkou

Rekonstrukce části Nerudovy ulice je hotová. Opraveny byly podzemní sítě, ale i povrch vozovky a chodníků. Novinkou je také zjednosměrnění části ulice. Rekonstrukce dalšího úseku bude následovat v novém roce.

DRBNA HISTORIČKA: Před devadesáti lety byly ve městě poprvé nařízeny jednosměrky

Doprava je téma, které v Budějcích rezonuje každý den. Dnes se na ni podíval i Jan Schinko v novém dílu Drbny historičky. Víte, kdy byla zavedena na náměstí první jednosměrka? A kolik aut projelo denně přes Mariánské náměstí?

Úprava Lannovy třídy se Budějčákům nezamlouvá

Lannova třída v Českých Budějovicích je od pondělí 19. března částečně uzavřena pro automobily. Kvůli úpravám, které mají zajistit zklidnění pěší zóny, se budou muset Budějčáci až do konce května smířit s omezením dopravy, po dokončení stavebních...

Z budějckých ulic Neplachova a Čéčova jsou nově jednosměrky

Dopravní změny na Pražském předměstí by mohly v následujících dnech zavařit nejednomu řidiči. Ti, kteří jezdí ulicemi Nerudova, Neplachova nebo Čéčova „po paměti“, by měli dávat pozor na nové dopravní značení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jednosměrky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jednosměrky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.