čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "kapsář"

Kapsář okradl v Krumlově turistu, škoda je více než 11 tisíc korun. Policisté po zloději pátrají

Velmi nepříjemný zážitek za sebou má turista, který se v pátek vydal do centra Českého Krumlova. Neznámý pachatel ho okradl o peníze, osobní doklady a dvě platební karty. Policisté z obvodního oddělení v Českém Krumlově po kapsáři pátrají.

Blíží se výlov rybníka Rožmberk, řidiči musejí počítat s omezením

Od pátku do neděle proběhne výlov jihočeského velikána – rybníka Rožmberk. V souvislosti s výlovem Jindřichohradecká policie posílila hlídky třeboňských policistů nejen o kolegy ze Suchdola nad Lužnicí, ale i o policisty z dalších útvarů včetně...

Opilý muž usnul před nádražím, situace chtěl využít zloděj

Strážníci městské policie řešili v pátek nad ránem nenechavce, který chtěl na nádraží okrást spícího muže. Počínání zloděje ale zachytily kamery. Hlídka muže chytila a předala policistům.

Policisté chystají opatření na Živitelku, v pohotovosti jich bude několik desítek

Už zítra na budějckém výstavišti začíná výstava Země živitelka. Na agrosalon každoročně zamíří tisíce lidí. V rámci konání akce budou na bezpečnost, nejen návštěvníků krajského města, dohlížet jihočeští policisté. Do opatření budou nasazeny...

V Táboře řádí kapsář, lidé by měli být obezřetní hlavně v MHD

Policisté v Táboře řeší případ kapesní krádeže. K události mělo dojít včera dopoledne v autobuse MHD číslo 10 mezi zastávkami U Reálky a Nemocnice. Způsobená škoda je přes šest tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kapsář"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kapsář"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.