pátek 22. října 2021 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "koně"

Půjčoval si peníze, i když je nemohl splatit. Dluhy přesahují sto tisíc korun

Dluh v hodnotě více než 129 tisíc korun způsobil muž z Českého Krumlova. Od nejrůznějších společností si půjčoval peníze a do smluv vyplňoval falešné údaje. Jedenašedesátiletého muže teď stíhá policie.

Prodejnu dálničních známek na hranicích zavřou. ŘSD firmě vypovědělo smlouvu

Jen tři dny trvalo, než se začaly hýbat ledy kolem prodejny dálničních známek na hraničních přechodech v Dolním Dvořišti a Rozvadově. Firma, která využívala neznalosti turistů, a prodávala tam dálniční známky spolu s nevýhodným kurzem eura, skončí....

Výrobky firmy Avire hlídají výtahy v budějovické nemocnici i barcelonském metru

Na řadě míst v Jihočeském kraji i po celém světě dohlíží na provoz výtahů produkty, které vznikají v Českých Budějovicích. Jejich výrobě se již řadu let věnuje společnost Avire.

DRBNA HISTORIČKA: Dům v Biskupské

čtvrtek, 21. října 2021, 16:04Historička

DRBNA HISTORIČKA: Dům v Biskupské

I dnes připravil Jan Schinko povídání do pravidelného seriálu Drbna historička. Tentokrát se podíval na dům číslo 39 v Biskupské ulici. Víte, co všechno něm před časy sídlilo? A proč měla k jednomu z podniků připomínky hygiena? Dozvíte se v dnešním...

U hranic otevřeli lékařský dům. Pro pacienty z Česka péče hrazená není

S velkou slávou se v polovině října otevřel nový zdravotní dům v rakouském Gmündu, který přímo sousedí s městem České Velenice. Pro případné klienty z Česka je tu ale jeden háček – zařízení nemá smlouvy s českými pojišťovnami.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koně"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "koně"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.