pátek 19. srpna 2022 Ludvík

Vyhledávání

Nalezené články: "koronavirus"

Počet nových případů koronaviru na jihu Čech klesá už třetí týden

Za poslední týden přibylo na jihu Čech 626 nových případů koronaviru. Je to o 126 méně než ve stejném období o týden dříve. Počet nových případů klesá už třetí týden, vyplývá z údajů ministerstva zdravotnictví.

Na jihu Čech zemřelo v červenci 20 pacientů s covidem. Loni byli jen dva

V Jihočeském kraji zemřelo v červenci 20 pacientů s koronavirem. Je to o 18 více než ve stejném období v loňském roce. Vyplývá to ze statistických údajů ministerstva zdravotnictví.

V červenci na silnicích v Jihočeském kraji zemřelo pět lidí, stejně jako loni

V červenci zemřelo při dopravních nehodách na silnicích v Jihočeském kraji pět lidí, stejně jako loni v tomto období. Od začátku roku si nehody v kraji vyžádaly 30 životů, což je o čtyři více než před rokem.

V Jihočeském kraji za poslední týden přibylo 903 nových případů covidu

V Jihočeském kraji za poslední týden přibylo 903 nových případů koronaviru. Je to o 279 méně než za stejné období o týden dříve. V kraji nyní připadá 149 případů koronaviru na 100 tisíc obyvatel. Vyplývá to z aktuálních dat ministerstva...

Jihočeští hygienici doporučili roušky v nemocnicích a domovech seniorů

Jihočeští hygienici vydali doporučení, aby se ve zdravotnických zařízeních a domovech pro seniory na jihu Čech nosily roušky či respirátory. Za posledních sedm dní evidovali 124 případů koronaviru na 100 tisíc obyvatel. Před týdnem jich za stejné...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koronavirus"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "koronavirus"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.