pátek 7. října 2022 Justýna

Vyhledávání

Nalezené články: "krádež"

Řekl, že jde opravit topení. Ženu okradl o téměř 40 tisíc

Jihočeští policisté varují před podvodníky, kteří okrádají seniory. Poslední případ se stal včera v Táboře. Muž přesvědčil starší ženu o tom, že opravuje radiátory. Práce ale neprovedl a poškozenou okradl o skoro 40 tisíc korun.

Zloděj se vloupal do hotelu. Odnesl si peníze a lahev whiskey

Až tři roky vězení hrozí zloději, který se tento týden vloupal do jednoho z hotelů v Českém Krumlově. Odnést si měl finanční hotovost a také lahev whiskey. Policie po něm pátrá.

Kradli v kontejneru s elektroodpadem. Nachytal je muž, který nemohl spát

K neobvyklé události vyjížděli tento týden ve středu nad ránem strakoničtí strážníci. Muž, který zrovna nemohl spát, si okolo druhé hodiny v noci povšiml, že uvnitř jedné z popelnic na elektrooodpad v Mírové ulici se děje něco nekalého. Dva muži z...

Dva muži vykrádali domy, způsobili škodu za téměř 400 tisíc korun

Českokrumlovští policisté dopadli dva muže, kteří měli vykrádat chaty, byty a další nemovitosti. Za necelý měsíc způsobili škodu za více než 382 tisíc korun. Jeden z obviněných sedí ve vazbě, druhý je na svobodě.

Policejní fena vypátrala spícího zloděje v chatě. Vařil si tam guláš

Až na tři roky do vězení může jít třicetiletý muž, kterého chytili na konci srpna jindřichohradečtí policisté. Muž se vloupal do dvou chat, kde ukradl jídlo a poté si z něj uvařil houbový guláš. Po jídle v jedné z chat usnul. Nečekalo ho ale...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krádež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krádež"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.