pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "kynolog"

Už jste navštívili firmu Jiří Palička na Hosíně?

Rodinný příběh firmy Jiří Palička s.r.o., oplývající 30 letými zkušenostmi, vyrábějící a prodávající oděvy pro malé i velké firmy, stejně tak pro jednotlivé zákazníky, se začal psát na Moravě.

Známého recidivistu vypátral policejní pes

Hlasitým štěkotem upozornil policejní pes Miník svého pána na hledaného muže a ženu, kteří se schovávali v jednom z objektů ve Slévárenské ulici v Českých Budějovicích. Známý recidivista se s mladou ženou do objektu vydali pravděpodobně krást....

Jihočeští psovodi dopadli u Nových Hradů dva hledače vltavínů

Koncem minulého týdne se v lesích nedaleko Nových Hradů podařilo policistům vypátrat dva muže, kteří zde prováděli nelegální těžbu vltavínů. Oba už byli v minulosti za podobnou činnost stíháni. Nyní jim hrozí až dva roky za mřížemi.

Celníci kontrolovali označení cigaret. Zabavili přes tisíc krabiček

Celníci na začátku dubna kontrolovali mimo jiné značení tabákových výrobků. Na jihu Čech zabavili druhý nejvyšší počet těchto produktů, u kterých zjistili pochybení. Celkem zajistili více než 1 600 krabiček cigaret.

Vyšetřovatel požárů? Slovy klasika – lepší práci jsem neměl

Co si pod těmi to slovy představit? Když někdo slyší slovo hasič, často si představí hrdinu, který zachraňuje životy malých dětí, zvířátka a podobně. Ale kdo je to vyšetřovatel? Ti už tak často vidět nejsou. Víte, že jsou to hasiči, ale co je jejich...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kynolog"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kynolog"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.