středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "maturitní plesy"

Posunuto na Next Level aneb svátky bez starostí

Blíží se sezóna maturitních plesů, silvestrovských večírků a především těmi nejmladšími tak očekávané Vánoce, pro mnohé z nás svátky plné shonu a starostí. Pořád se zdá, že je na dárky a přípravy času dost a najednou na dveře klepe poslední týden...

DJ Gizzy: Vidím stagnaci české hudební scény, což mě mrzí

Začínal na kapelách jako Metallica či Helloween. Dnes si ale pustí i pop, swing či jazz. DJ Gizzy si zkrátka se škatulemi hlavu nedělá. Pojďme si tohoto hudebního maniaka blíže představit.

Gymnazisté si z Temelína odvezli peníze na maturitní plesy

Celkem 105 tisíc korun si ve středu z Jaderné elektrárny Temelín odvezli studenti šesti jihočeských gymnázií, jejichž dvoučlenné týmy nejlépe uspěly v letošním v pořadí již čtvrtém ročníku soutěže „Temelínský kvíz - aneb Co vědí studenti jihočeských...

Gymnázium v České ulici: Sloučení škol přineslo řadu výhod

Zaostřeno na školy. Tak se jmenuje seriál Budějcké Drbny, ve kterém se věnujeme mateřským, základním i středním školám v Českých Budějovicích a blízkém okolí.

PROmovie představují krátkometrážní film Edge of Life

Tvůrčí skupina PROmovie, která se může pochlubit největší produkcí videí na jihu Čech, představila v uplynulých dnech nový krátkometrážní film Edge of Life.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "maturitní plesy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "maturitní plesy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.