sobota 15. května 2021 Žofie

Vyhledávání

Nalezené články: "miminko"

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko března

Další hlasování o drbňátko měsíce je u konce. V únoru od vás nejvíc hlasů získal Adam Strobl. Na druhém místě se umístila Zuzana Klojdová. Třetí skončila Andrea Jungschafferová. Gratulujeme!

Chlapečka odloženého do babyboxu chce jeho matka zpět

Zhruba týden poté, co se rozezněl babybox u strakonické nemocnice a ve schránce pro odložené děti našli zaměstnanci nemocnice čtyřměsíčního chlapečka, přichází v případu zlom. O dítě se měla přihlásit jeho matka s tím, že chce kojence zpět.

Ve strakonickém babyboxu našli odložené několikaměsíční miminko. Chlapeček dostal jméno Tomáš

Pár minut po 18 hodině se dnes poprvé rozezněl zrekonstruovaný strakonický babybox. Někdo do něj umístil několikaměsíčního chlapečka, který dostal jméno Tomáš. Miminko je podle nemocnice naprosto zdravé.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko února

Hlasování o lednová drbňátka je u konce. Nejvíce hlasů od čtenářů získala Stella Součková a stává se tak první vítězkou roku 2021. Na druhém místě skončila Tereza Švejdová a trojici vítězů uzavírá Jakub Matoušek. Všem vítězům gratulujeme!

V Jihočeském kraji loni získalo 16 dětí adoptivní rodiče

V Jihočeském kraji loni zamířilo 16 dětí do osvojení a dalších deset do pěstounské péče v cizích rodinách. Je to nepatrně méně než v minulých letech. Ze 16 osvojení získali adoptivní rodiče osm dětí přímo z porodnice, z nichž dvě byly z babyboxu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "miminko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "miminko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.