pondělí 17. února 2020 Miloslava

Vyhledávání

Nalezené články: "multižánrový letní festival"

Central Park Slavie představil svůj letní program

Central Park Slavie, oblíbený multižánrový letní festival bude i tento rok venku! Organizátoři si také letos připravili zajímavý program. Co vás na letní scéně u KD Slavie bude čekat?

Unikátní festival v srdci města startuje již zítra!

Dlouhé přípravy vrcholí a již ve čtvrtek odstartuje festival Central Park Slavie. A nebude jen tak ledajaký - hned na úvodní den si pořadatelé připravili unikátní lahůdku. Audiovizuální show! Proměna letní scény u KD Slavie v chrám vizuálního umění...

Týden plný taneční hudby na letní scéně u KD Slavie

Rok se s rokem sešel a ke konci prázdnin je na venkovní scéně u Slavie na pořadu v rámci festivalu Central Park Slavie mejdan Gangster Trippin Open Air.

Šťavnaté beaty osvěží festival Central Park Slavie

Tento týden pokračuje v prostoru letní scény Kulturního domu Slavie multižánrový festival Central Park Slavie. V červenci diváci mohli okusit týden věnovaný audiovizuální scéně a týden s folkem, který uzavřela svou show skupina Ukulele Troublemakers.

Kytarové tóny rozezní festival Central Park Slavie

V těchto dnech pokračuje v prostoru letní scény Kulturního domu Slavie akce s názvem Central Park Slavie. Minulý týden byl první festivalový a věnoval se audiovizuální scéně. Tentokrát na pódiu ´pod kaštany´ zazní především strunné nástroje a...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "multižánrový letní festival"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "multižánrový letní festival"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.