středa 5. srpna 2020 Kristián

Vyhledávání

Nalezené články: "náměstí"

KULTURNÍ TIPY: Letní kina, farmářské trhy nebo jóga. Co podniknout v Budějcích tento týden?

Léto je v plném proudu a s ním i kulturní program v Budějcích. Tento týden je připraveno hned několik akcí, které stojí za zmínku. Dáte přednost letnímu kinu nebo vyrazíte za hudbou do centra?

Opilec narušoval koncert na náměstí, jednoho z návštěvníků napadl a zranil

Nadávky, postrkování a nakonec napadení, které skončilo zraněním. To vše má „na triku“ muž, který ve čtvrtek vyrazil na koncert na náměstí v Budějcích. Na místo byla přivolána hlídka strážníků, která agresora zastavila, když odcházel z náměstí pryč....

DRBNA HISTORIČKA: Rozcestník na Mariánském náměstí

Jan Schinko věnoval dnešní díl Drbny historičky kilometrovnímkům nebo také rozcestníkům. Jeden takový stál na Mariánském náměstí před kasárnami. Proč se na některých uváděla až tři desetinná místa? To se dozvíte v dnešním povídání.

Od začátku roku likvidovali strážníci přes 300 použitých injekčních stříkaček. Nejvíce jich je kolem vlakového nádraží

Od začátku roku sebrali strážníci městské policie přes tři sta kusů použitých injekčních stříkaček. Nejvíce jich pravidelně najdou především kolem vlakového nádraží, centra města, sídliště Máj nebo okolí Palackého náměstí. Velmi často se ale...

Policie pátrá po ženách na obrázku. Mohly by pomoct s vyšetřováním případu

Táborští policisté pátrají po totožnosti dvou žen, které by mohly pomoct s vyšetřováním majetkové trestné činnosti. Uvedené ženy se měly pohybovat na začátku července kolem Husova náměstí a vlakového nádraží v Táboře.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náměstí"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "náměstí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.