pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "obvinění"

Skupina mužů měla připravit stát o více než 11 milionů korun díky falešným obchodům

Čtyři muži měli podle policie vytvořit síť firem a předstíraných obchodů s cílem krátit daně. Díky systému, který provozovali v letech 2018 a 2019, způsobili státu škodu za více než 11 milionů korun.

Akční komedie s Reynoldsem baví, neprávem vězněný Mohamed však zaujme víc

Na Red Notice se všichni dlouho těšili, možná nakonec až moc. Oproti tomu na thriller s Jodie Fosterovou se netěšil nikdo a může tedy jen pozitivně překvapit. Podobně jako animovaná sci-fi nebo seriál o delikventech bojujících v Alpách.

Muž prodával pervitin desítkám zákazníků. Při zadržení měl v autě 30 gramů

Stovky gramů pervitinu měl svým klientům prodat či opatřit čtyřiačtyřicetiletý muž, kterého 6. října zadrželi jihočeští policisté při dopravní kontrole. Soud nyní rozhodne o umístění do vazby. Obviněný měl prodávat drogu mimo jiné na...

Dva agresoři v bytě zbili muže a polévali ho chemikáliemi

Agresivní útok prošetřují prachatičtí kriminalisté. Dva muži nejprve vtrhli do bytu a chtěli, aby jim jeho obyvatelka vrátila peníze. Byt poté poničili a vzápětí i napadali muže, který přišel ženě pomoci. Kromě jiného ho zbili a polévali...

Správa Národního parku Šumava zaslala trestní oznámení na bývalého ředitele

Vedení Správy NP Šumava minulý týden poslalo trestní oznámení na bývalého ředitele Jiřího Mánka. Budějcké Drbně to potvrdil mluvčí správy parku Jan Dvořák. Důvodem je Mánkův text ze srpna letošního roku, ve kterém psal o "jatkách březích laní".

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obvinění"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obvinění"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.