sobota 21. května 2022 Monika

Vyhledávání

Nalezené články: "pískoviště"

Vezměte své děti na festival radosti do Písku

Po dvou letech se největší akce pro děti a jejich doprovod – Pískoviště v Písku koná v tradičním květnovém termínu. Od pátku 13. května do neděle 15. května si v Písku můžete se svými dětmi užít spoustu zábavy.

V Písku přivítají jaro na kamenném mostě

Jako každý rok i letos se v sobotu 16. dubna sejdou stovky lidí u Kamenného mostu v Písku, aby po dlouhé zimě přivítali jaro a užili si den plný hudby, tance, dobrot a dobré zábavy.

Lidé na jaře často odebírají zdravá mláďata z přírody. Zvíře má malou šanci na přežití

S příchodem jara se ve volné přírodě objevují první mláďata. V březnu a začátkem dubna jsou to především zajíci, kteří navíc své mladé často nechávají bez dozoru třeba uprostřed louky. Zdánlivě tak vypadají jako opuštěná a lidé se jim snaží pomoci....

Sochy z písku na břehu řeky Otavy letos představí partnerská města

V polovině května se v Písku uskuteční vernisáž výstav soch, které se pravidelně objevují na břehu řeky Otavy v centru města. Díla z písku tentorkát připomenou partnerská města. Jejich autoři se pustí do práce na přelomu dubna a května.

Užijte si báječný konec prázdnin plný zábavy v Písku

V Písku připravili na poslední prázdninový víkend opravdu pestrý program, který zaujme celou rodinu. V historickém klenotu nad řekou Otavou si můžete užít tradiční městskou slavnost, festival dětské radosti i představení nového seriálu České...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pískoviště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pískoviště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.