Počasí dnes7 °C, zítra10 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "přírodní koupaliště"

Chata Živec z filmu o Homolkových má nového nájemce. Zachová penzion i restauraci

Na druhý pokus se městu Písek podařilo najít nájemce pro chatu Živec. V domě, který se nachází nedaleko rozhledny Jarník, zůstanou penzion i restaurace. Soutěže se zúčastnilo šest uchazečů, vítěz bude mít smlouvu na pět let.

Písek znovu nabízí k pronájmu chatu Živec z filmu o Homolkových

Po nevydařeném pokusu z konce loňského roku hledá město Písek opět provozovatele chaty Živec. V prosinci nabídl jediný uchazeč korunu ročně, a tak jsou nyní podmínky upravené. Minimální výše nájemného je 100 tisíc korun na rok.

Jediný uchazeč nabídl za chatu z filmu o Homolkových korunu ročně. Město hledá dál

Pouze jediný zájemce se přihlásil o pronájem chaty Živec v Píseckých horách. Nabídl jednu korunu za rok, což město Písek neuspokojilo, a tak bude radnice vypisovat nové výběrové řízení. Současný nájemce končí s provozováním k 31. prosinci.

Zeleň v ulicích, vlastní kino i prosperující obecní firma. Chceme být víc soběstační a vytvořit příjemné místo k životu, říká starosta Lišova

Ačkoliv má město Lišov čtyři a půl tisíce obyvatel, rozloha katastru obce je dvakrát větší než sousední stotisícové České Budějovice. Tím však výjimečnost obce, která je “moc malá na město a moc velká na vesnici”, nekončí. Lišov udává směr především...

V Písku hledají nájemce pro chatu Živec z filmu o Homolkových

Známá turistická chata Živec nedaleko Písku, kde se natáčely scény pro snímek o slavné rodině Homolkových, hledá nového nájemce. Výběrové řízení vypíše písecká radnice a provozovatel by si měl zrekonstruovaný objekt převzít 1. ledna příštího roku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "přírodní koupaliště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "přírodní koupaliště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

přírodní koupaliště  |  Vyhledávání  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.