sobota 25. září 2021 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "parkoviště"

V Lipně nad Vltavou dokončili modernizaci areálu pod sjezdovkou

Novou část obce využívají obyvatelé a návštěvníci Lipna nad Vltavou. Rodinný areál Lipno tam dokončil první etapu dostavby a modernizace prostor pod sjezdovkou. Investice zahrnovala nové ubytování, gastroprovozy či úpravu veřejného prosotru.

Na sídlišti Máj vznikne přes 70 nových parkovacích míst

Na největším českobudějovickém sídlišti Máj se místní obyvatelé dočkají nových parkovacích míst. Budou v ulici Antonína Barcala u točny autobusů za supermarketem Norma.

Kraj plánuje v Jindřichově Hradci domov pro seniory za 400 milionů

Na okraji Jindřichova Hradce chce jihočeské hejtmanství vybudovat nový domov pro seniory. Stavba by měla být hotová v únoru roku 2024. Vedení kraje odhaduje investici na téměř 400 milionů korun.

Město opraví parkoviště na Máji. Práce potrvají čtyřicet dní

Už zítra začne oprava parkoviště na sídlišti Máj ve Větrné ulici. Práce bude pro město realizovat firma ProTeren, která by měla mít hotovo do čtyřiceti dní. Za opravu město zaplatí přes jeden milion korun.

Investor chystá u dálnice D3 průmyslový areál. Vzniknout tam mají tři haly

Tři haly a parkoviště pro více než 200 automobilů plánuje investor nedaleko obce Chotoviny u dálnice D3. Podle společnosti RotaGroup areál o rozloze 67 tisíc metrů čtvereční nezatíží život místních obyvatel.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "parkoviště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "parkoviště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.