čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

Vyhledávání

Nalezené články: "rašelina"

SOUTĚŽ: Zavřená wellness centra? Lázně si lze dopřát i doma, rašelinová koupel pomáhá a uvolňuje

Rašelina. Tmavá organická hmota, kterou si lidé nejčastěji spojují se zemědělstvím nebo péčí o rostliny. Rašelina má však daleko širší využití. Ocení ho nejen lidé s různými zdravotními problémy, ale i každý, kdo si v době zavřených wellness chce...

Mariola: Mýdlo z rašeliny? Vypadá jak čokoláda

Nejdříve vyráběla přírodní mýdla pro vlastní potřebu, nakonec se rozhodla založit firmu a svůj produkt nabízet široké veřejnosti. Olga Králová je autorkou českých přírodních mýdel Mariola, která vznikají v rodinné mýdlárně v Českém Krumlově.

Třídím nebo recykluji? Pojďme si vysvětlit základní pojmy týkající se odpadu

Jaký je rozdíl mezi tříděním a recyklováním? A co znamenají například pojmy re-use, upcyklace, downcyklace, LCA a další. S odpady se pojí řada termínů, ve který nemá mnoho lidí jasno. Pojďme si společně ujasnit ty nejpoužívanější.

Lázeňská Bechyně bude hostit odbornou konferenci projektu Geomed

Do Bechyně se sjíždí odborníci na balzamické silice, nutraceutika a peloidy. V lázeňském městě se totiž od čtvrtka 4. do soboty 6. května uskuteční další odborná konference a soustředění projektu Geomed 2017. Akci připravila Česká společnost...

KAM ZA SPORTEM: O víkendu mohou Jihočeši i vyrazit na motokros

Obvyklé i méně časté sporty jsou o tomto víkendu k vidění v Jihočeském kraji. Kromě již tradičního fotbalu, hokeje nebo florbalu, mohou diváci navštívit například motokros nebo střelbu. I tento víkend je tak sportovně velmi nabitý.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rašelina"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rašelina"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.