úterý 29. listopadu 2022 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "rekreace"

Lyžařské areály na jihu Čech zvýší ceny skipasů pro následující sezonu

Lyžařské areály na jihu Čech zvýší ceny skipasů pro následující sezonu. Reagují tím na zdražování energií i rostoucí inflaci. Přesné ceníky některá střediska teprve zveřejní v následujících dnech nebo týdnech.

Strakonice začaly stavět nafukovací halu nad venkovním bazénem

Strakonice začaly stavět nafukovací halu nad venkovním padesátimetrovým bazénem. Město tak získá dva plnohodnotné sportovní bazény. Investice přesáhne 21 milionů korun, práce potrvají do konce dubna příštího roku.

V kasárnách na pozemcích Jihočeského letiště by mohl vzniknout akvapark

V areálu Jihočeského letiště by mohl vzniknout akvapark. Hejtman Martin Kuba (ODS) řekl, že vhodným místem by byla kasárna. Problém je, že zchátralé budovy stále stojí a zbourat je by stálo přinejmenším 350 milionů korun.

Kvalita vody se na konci koupací sezony zhoršila i kolem Lipna

V lipenském jezeře se zhoršila kvalita vody ke koupání. U Lipna nad Vltavou a v Černé v Pošumaví je zhoršená jakost vody a u Horní Plané je nevhodná ke koupání. U Podolska na orlické nádrži dál platí zákaz koupání, vyhlášený 23. června. Nevhodná ke...

Krumlovský zámek přilákal v létě asi o třetinu méně lidí než před pandemií

Krumlovský hrad a zámek přilákal za červenec a srpen téměř 100 tisíc lidí. Proti roku 2019, poslednímu před pandemií covidu-19, je to asi o třetinu méně. Letos jezdilo hodně turistů ze Španělska. Lepší sezonu než předchozí dva roky zažila Horní...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rekreace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rekreace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.