středa 20. listopadu 2019 Nikola

Vyhledávání

Nalezené články: "rok 2014"

Výroční ceny České a moravské pivovarnické akademie putovaly do Budějovického Budvaru

Česká a moravská pivovarnická akademie včera vyhlásila Výroční ceny za rok 2016. Prestižní cenu získali sládek Budějovického Budvaru Adam Brož, vedoucí výzkumu a vývoje Budějovického Budvaru Jan Šavel a pivnice Budvar.

Začínajících firem v Jihočeském kraji přibývá

V Jihočeském kraji bylo v roce 2015 zaevidováno více podnikatelských subjektů než v předchozím roce. Pozitivní je i pokles počtu firem zaniklých. První dva roky podnikání však stále patří k nejrizikovějšímu období firmy. Lze se na ně připravit...

U silnic po celé zemi přibylo v loňském roce 660 křížků

Tragický rok na silnicích v České republice. Během uplynulých 12 měsíců zemřelo do 24 hodin po nehodě 660 osob. Oproti roku 2014, kdy bylo usmrceno 629 jedinců, se jedná o nárůst ve výši 4,9 procenta. Výrazně stoupl počet usmrcených děti a seniorů.

KULTURNÍ TIPY: Nevěsty, pozor! Blíží se svatební veletrh

Tento týden si užijí nejenom budoucí paní, ale i všichni ostatní. O neobvyklý hudební zážitek se jistě postará kníže pornofolku Záviš, příjemnou alternativou bude koncert The Doors revival ve Velbloud Music Baru.

Všechny jihočeské nemocnice dosáhly v roce 2014 zisku

Jihočeské nemocnice jsou dobrými hospodáři. Vyplývá to z bilance za rok 2014, kdy všechny dosáhly mírného zisku. Ten byl následně reinvestován do dalšího rozvoje těchto zařízení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rok 2014"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rok 2014"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.