pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "skipas"

Soutěžte s Ternem o skipasy do Skiareálu Lipno

Až do 31. ledna mají zákazníci supermarketů Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Třeboň, Bechyně a Trhové Sviny  možnost zúčastnit se Soutěže o skipasy do Skiareálu Lipno. Podmínky soutěže jsou jednoduché. Stačí nakoupit na zákaznickou kartu...

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní skipas na Lipno

Láká vás vyrazit na sjezdovky a užít si trochu zimních radovánek? Zasoutěžte si o jednodenní skipas. Skiareál Lipno má aktuálně v provozu přes pět kilometrů sjezdovek, v provozu jsou lanovky a i výuková hřiště. Lyžovat mohou lidé každý den od půl 9...

Skiareál Lipno zahájil sezonu. V provozu je přes pět kilometrů tratí

Právě dnes zahájil Skiareál Lipno zimní sezónu. Připraveno je několik kilometrů sjezdovek, lanovky, ale i výukové hřiště. Lyžovat mohou lidé každý den o půl 9 do čtyř hodin odpoledne.

Skiareál Lipno zahajuje zimní sezonu v pátek

čtvrtek, 17. prosince 2020, 18:32Společnost

Skiareál Lipno zahajuje zimní sezonu v pátek

Lanovky se poprvé na Lipně rozjedou tento pátek 18. prosince v 8:30 hodin. Sněhové podmínky jsou podle provozního ředitele Petra Duška ideální a Lipno je připravené přivítat první návštěvníky při dodržení všech hygienických pravidel.

Na Lipno začne o víkendech jezdit nová zimní linka z Jindřichova Hradce

O víkendech začne jezdit nová zimní autobusová linka z Jindřichova Hradce do Lipna nad Vltavou. Poprvé vyjede 19. prosince a jezdit bude až do 14. března. Lidé, kteří ji využijí, dostanou v lyžařských areálech slevu 30 procent na skipas.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "skipas"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "skipas"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.