čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "soudní jednání"

Stopa Ladislava Vrabela v Českých Budějovicích: Oblíbená pizza i spory s městem

K soudu v Českých Budějovicích měl tento týden přijít Ladislav Vrabel. Bývalý provozovatel několika restaurací ale na jednání nedorazil. V uplynulých týdnech se jeho jméno skloňuje v souvislosti s demonstrací na Václavském náměstí v Praze, kam...

V případu znásilněné školačky padl trest, dívka dodnes trpí posttraumatickým syndromem

U Krajského soudu včera padl trest za znásilnění školačky. K přepadení došlo loni v prosinci. Mladík si dívku vyhlédl cestou do školy. Jak informoval server idnes.cz podezřelý ji naložil do kufru auta a odvezl za město, kde ji análně znásilnil.

Začíná soud s dvojicí, která měla loni na Písecku ubodat manželský pár. Oběma hrozí až výjimečný trest

U Krajského soudu v Budějcích dnes začíná soud s mužem a ženou, kteří měli začátkem loňského roku ubodat manželský pár. K vraždě došlo v obci Dobešice v části Pazderna na Písecku. Těla našel jejich syn. Dvojice po činu utekla do Rumunska.

České Budějovice se nebudou odvolávat v kauze Bitservis

Českobudějovický magistrát se neodvolá proti verdiktu soudu, podle kterého bývalá městská rada nemusí platit více než půl milionu korun za to, že podepsala smlouvu na zakázku IT služeb se společností Bitservis.

Exprimátor Thoma musel znovu k soudu. Město chce po něm a bývalé náměstkyni zaplatit pokutu

Takzvaná kauza Bit Servis, v níž byl Juraj Thoma nepravomocně odsouzen k pěti letům vězení, přivedla budějckého exprimátora v červnu opět k soudu. Případem se tentokrát zabývá budějcký okresní soud. Město chce nejen po Juraji Thomovi, ale i po jeho...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "soudní jednání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "soudní jednání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.