čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Vyhledávání

Nalezené články: "střecha"

Lidé mohou žádat o dotaci na podporu památkové péče. Připraven je jeden milion korun

Jeden milion korun je letos připraven v dotačním programu města na podporu památkové péče. Zájemci se mohou hlásit až do 25. března, a to s návrhy na obnovu fasád a střešních krytin nebo obnovu umělecko – řemeslných prvků a movitých památek.

Silný vítr láme na jihu Čech stromy. Hasiči hlásí stovku výjezdů

Do Čech dorazil silný vítr, před kterým varovali v sobotu dopoledne meteorologové. Hasiči kvůli tomu zasahovali během nedělního odpoledne u zhruba třiceti událostí. Šlo především o popadané stromy. Kvůli silnému větru zrušil Zadov večerní lyžování.

ONLINE: Bouře Sabine dorazila na jih Čech. Hasiči za sebou mají 700 výjezdů

Avizovaná výstraha před extrémně silným větrem se začíná naplňovat. Silně foukat začalo kolem čtvrté hodiny ráno. Popadané stromy komplikují na mnoha místech Jihočeského kraje dopravu. V pohotovosti jsou i energetici, kteří už kolem sedmé ráno...

Na Lipno vyrazí lamák Otík, skiareál otevře další dvě sjezdovky

Sobota bude na Lipně patřit milovníkům zvířat. Na výlet tam totiž vyrazí Lamák Otík, který s sebou letos vezme další dva kamarády. Skiareál navíc o víkendu otevře další dvě sjezdovky. Jedná se o oblíbené sjezdové tratě Pánská a Promenádní. Lyžaři si...

V jihočeských skiareálech je od 20 do 70 centimetrů sněhu

V jihočeských lyžařských střediscích leží na sjezdovkách od 20 do 70 centimetrů sněhu, hlavně technického. Zadovský areál uzavřel kvůli oteplení velký vlek na Nových Hutích. Bruslení na lipenském jezeře není možné, jsou tam jen zbytky ledu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "střecha"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "střecha"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.