sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "strakonick"

Chřipka dosáhla v kraji epidemického výskytu, zemřelo dítě

V Jihočeském kraji výrazně vzrostl výskyt akutních respiračních infekcí a chřipce podobných onemocnění. V právě končícím týdnu v kraji nemocnost v mezitýdenním srovnání celkově vzrostla o 36,5 procent na 1 785 případů na sto tisíc obyvatel regionu....

Jihočeský vodárenský svaz investuje 120 milionů korun. Chystá obnovu přivaděče surové vody z římovské přehrady

Jihočeský vodárenský svaz letos investuje 120,6 milionu korun, z toho nejvíc na Táborsku. Svaz dlouhodobě připravuje i obnovu sedm kilometrů dlouhého přivaděče surové vody z římovské přehrady do úpravny vody Plav za více než čtvrt miliardy korun.

Při ranní nehodě na Strakonicku se zranila řidička

Dopravní policisté ze Strakonic dnes ráno vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala u Drahonic. Řidička osobáku dostala smyk a s autem skončila mimo silnici. Se zraněním byla převezena do strakonické nemocnice.

Strakoničtí vojáci si splnili svůj sen. Zahrají si hokej na mistrovství světa  v Kanadě

Strakoničtí vojáci vybojovali před pár dny v Bratislavě třetí místo na Mistrovství Česka a Slovenska v rybníkovém hokeji. Zajistili si tak postup na Mistrovství světa, které proběhne v půlce února v kanadské provincii Nový Brunšvik.

Jihočeský kraj chce zákaz kamionů na silnicích II. a III. tříd

Jihočeský kraj chce prosadit zákaz vjezdu kamionů nad 12 tun na silnice II. a III. třídy. Je to kvůli úsekům silnic I. třídy, kde kamiony od ledna platí mýtné, ale po menších silnicích tyto placené vozovky objíždějí. V únoru bude mít kraj výsledky...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "strakonick"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "strakonick"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.