čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "textil"

Ulice Budějc bude křižovat devět nových autobusů. Do provozu vyjedou na jaře

Vozový park budějckého dopravního podniku se za několik měsíců rozšíří o devět nových autobusů. Velkokapacitní vozy Solaris Urbino s kapacitou minimálně 125 cestujících vyjdou dopravní podnik na částku 70,7 milionu korun. Nové vozy by měly být do...

FOTO: Padělky textilu, obuvi i hraček. Celníci si připsali další úlovek

Jihočeští celníci hlásí další odhalené padělky. Ve středu v obci Studánky zabavili z důvodu podezření z porušení práv duševního vlastnictví více než 860 kusů zboží. Šlo o hračky, obuv a textil. Prodejní cena je dva miliony korun.

PŘEHLEDNĚ: Jaká opatření budou platit od zítřejšího rána? Podívejte se na kompletní seznam

Vláda dnes zavedla kvůli šíření koronaviru další opatření. Kvůli vývoji koronavirové epidemie bude od čtvrtka 6:00 do konce nouzového stavu, který je aktuálně platný do 3. listopadu, mimo jiné uzavřen maloobchod. Výjimku mají prodejny základního...

DRBNA HISTORIČKA: Funkcionalismus v Českých Budějovicích

Víte, kdy se v architektuře začal používat termín funkcionalismus? A kdy se začal objevovat ve městě? Právě na to se podíval v dalším díle Drbny historičky Jan Schinko.

DRBNA HISTORIČKA: Art deco zasáhlo i průmysl a tvary automobilů

Jan Schinko pokračuje v sérii článků o architektuře. Dnes se zaměřil na styl Art deco. Víte, kde ve městě Art deco najdete? A kdy se do Budějc vůbec dostalo? A proč jej někteří nazývají třetím kubismem?

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "textil"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "textil"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.