sobota 22. února 2020 Petr

Vyhledávání

Nalezené články: "výherce"

SOUTĚŽ: Na březnovém plesu dárců krve vystoupí Dalibor Janda

V České republice nestačí počet nových dárců krve vyrovnat úbytek daný věkem či nemocemi. Klubů dárců krve z Českých Budějovic k podpoře bezplatného darování krve motivuje zábavnou formou. Ples je vždy místem setkání lidí plných vzájemného...

SOUTĚŽ: Po pauze doma. Motor nastoupí v Budvar aréně proti Vsetínu

Motor je po pauze plný sil. Po středeční gólové smršti na Slavii se chystá na domácí zápas proti Vsetínu. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jít jeden čtenář na zápas do Budvar arény zadarmo.

SOUTĚŽ: Do Budějc přijede čtvrtý Chomutov

Sobota bude v Budějcích ve znamení sportu. Už od čtyř hodin nastoupí Motor v Budvar aréně k dalšímu domácímu zápasu. Tentokrát proti Pirátům z Chomutova. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na sobotní utkání.

SOUTĚŽ: V sobotu nastoupí Jihostroj proti Ústí. Vyhrajte vstupenky na zápas

Už v sobotu čeká Jihostroj domácí zápas proti Ústí nad Labem. Kvůli hokejovému zápasu Motoru je začátek utkání posunutý na 19 hodin. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na utkání.

SOUTĚŽ: Na Plesu Budvaru se představí Hana Zagorová nebo Michal David

Ani letos nebude v plesové sezoně chybět jedna z nejoblíbenějších akcí roku. Ples Budvaru se letos koná už 8. února v Metropolu. Kromě tomboly se můžete těšit na vystoupení Hany Zagorové, ABBA World Revival nebo Michala Davida.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výherce"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "výherce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.