sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "větřní"

Řidič vjel do protisměru, kde projíždělo auto. Po srážce zraněním podlehl v nemocnici

Tragickou dopravní nehodu vyšetřují českokrumlovští policisté. V katastru města Větřní řidič přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde právě projíždělo jiné vozidlo. I přes snahu lékařů ale zraněním podlehl.

Papír je budoucnost. Papírny Větřní upevňují svou pozici na trhu balicích papírů a nabírají nové zaměstnance

Svět pomalu a jistě opouští plasty. O to více stoupá hodnota papíru a papírových obalů. Kdo má tedy technologii, zázemí a výrobní know-how, je o značný krok napřed. V takové výhledy věří vedení papíren Větřní.

Nahořanské tůně u Rožmberka nad Vltavou jsou novou přírodní památkou

Na jihu Čech jsou dvě nové přírodní památky. Radní Jihočeské kraje přidělili tento status rybníku Velké Chrastí na Trhosvinensku a Nahořanským tůním, které jsou mezi Rožmberkem nad Vltavou a Větřní.

Letošní trend v Budějcích? Koupání v řece

Možná jste to také zaznamenali. Budějčáci objevili svoje moře. Budějcké moře. To, co se nyní děje v posledních dnech v okolí obou řek, tu v posledních desítkách let nebylo. A vypadá to, že obliba řek v souvislosti s rozvojovými plány bude i nadále...

Pátrání po devětapadesátiletém muži bylo ukončeno. Byl nalezen v pořádku

Téměř 36 hodin pátrali jihočeští policisté po devětapadesátiletém muži, který v pátek nedorazil do práce. Svému zaměstnavateli poslal jen zprávu, ve které stálo, ať ho nehledá. Rozsáhlá pátrací akce měla šťastný konec. Muže se podařilo v sobotu...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "větřní"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "větřní"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.