neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Vyhledávání

Nalezené články: "varování"

V neděli zasáhnou Česko silné bouřky

V celém Česku se mají během neděle objevit silné bouřky, napršet při nich může místy až 80 milimetrů srážek. Vyplývá to z aktualizované výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Už dnes by měly bouřky zasáhnout sever a východ Moravy.

Meteorologové varují před silnými bouřkami. Na jih Čech by měly dorazit odpoledne

Jihočeský kraj by měly dnes odpoledne zasáhnout silné bouřky. Varování vydali na svém webu meteorologové, kteří zároveň upozorňují, že může dojít k zatopení podchodů, průjezdů a sklepů. Výstraha platí do 23 hodiny večer.

Roušky tu nosí jen někteří. Přijde mi, že lidé v Evropě jsou opatrnější, říká Češka žijící v Americe

Ve Spojených státech už se novým typem koronaviru nakazilo více než 14 tisíc lidí. Přes 200 jich nemoci COVID-19 podlehlo. Nejhůře postižené jsou státy New York, kde je přes 4000 případů nákazy. Dále Washington (přes 1300 případů) a Kalifornie (přes...

Náměstek Holický je v karanténě. Minulý týden byl lyžovat v Itálii

Karanténa kvůli koronaviru se dotkla už i budějcké radnice. V izolaci skončil náměstek primátora Petr Holický (ANO), který byl minulý týden lyžovat v Itálii. Na dovolenou vyrazil i přesto, že se v zemi velmi silně šířila nákaza koronavirem.

Nevadí, že je mi 12? Dokument Víta Klusáka a Báry Chalupové rozesmívá, dojímá, ale hlavně mrazí

Všichni o něm ví, všichni o něm mluví, ale děsí děti dál. Řeč je o fenoménu zneužívání nezletilých po internetu. Přesně toho se chytil režisér Vít Klusák spolu se svou kolegyní Barborou Chalupovou, a natočili tak dokument o sociálním experimentu, ze...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "varování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "varování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.