neděle 25. července 2021 Jakub

Vyhledávání

Nalezené články: "vloupání"

CB Auto spustilo zcela novou službu bezkontaktního servisu – CB Automat

V době, kdy se již více než rok všechny autosalony a autoservisy potýkaly s velmi omezenými službami a zákazníci určitou dobu nemohli ani navštívit vnitřní prostory, přišlo CB Auto se zcela novou službou bezkontaktního servisu. Tato služba je...

Neznámý zloděj vykradl kanceláře fotbalového klubu ve Strakonicích

Neznámý zloděj se vloupal do kanceláře fotbalového klubu sídlícího v ulici Virtova ve Strakonicích. Z nich si odnesl zesilovač, krabičku s finanční hotovostí a cukrovinky. K vloupání došlo v období od 11. července do 13. července.

Neznámý zloděj způsobil škodu za nejméně 15 tisíc korun. Odnesl si cenné sběratelské mince

Muž se vloupal do chalupy na Prachaticku, odnesl sběratelské mince z období první republiky. Způsobená škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun. Po pachateli policie pátrá.

Dvě vykradené prodejny kol během jednoho dne. Škoda přesahuje milion korun

Škodu za více než milion korun mají na svědomí zloději, kteří se během jediného dne vloupali do dvou prodejen jízdních kol v Českých Budějovicích. K oběma krádežím došlo ve středu 5. května. Pachatelé se v obou případech zaměřovali na elektrokola.

Psárovský obecní úřad se kdosi pokusil vykrást. Policie hledá svědky

Psárov. Malá jihočeská obec se zhruba stovkou obyvatel na hranici s Vysočinou, kde o kriminální živly jen tak nezavadíte. Přesto tam minulý týden policisté řešili pokus o vloupání do místního obecního úřadu, kdy neúspěšný pachatel způsobil škodu 12...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vloupání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vloupání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.