úterý 9. srpna 2022 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "vozidlo"

Policisté hledají muže, který si půjčil obytný vůz, ale nevrátil ho

Policisté vyhlásili pátrání po muži, který odmítl vrátit obytný vůz. Vozidlo měl odevzdat 12. června, ale neozval se. Podle vyšetřovatelů se pohybuje na neznámém místě v České republice.

Dnes odpoledne se na Prachaticku čelně srazily dva osobní automobily

Krátce po dnešní páté hodině odpoledne došlo u obce Hracholusky na Prachaticku k vážné dopravní nehodě. K incidentu, při němž se čelně srazila dvě osobní vozidla, vyrazily celkem tři pozemní posádky Zdravotnické záchranné služby z Prachatic včetně...

Ještě mi nebylo patnáct, řekl řidič překvapeným policistům

V pondělí písečtí policisté zastavili auto, ve kterém cestovala skupinka teenagerů. Hlídka vůz kontrolovala náhodou, protože mu nesvítila světla. Řidič pak přiznal překvapeným policistům, že mu ještě nebylo patnáct let.

Opilý cizinec ujížděl před policií. Našel ho služební pes

Hned z několika přečinů je obviněný dvaačtyřicetiletý cizinec, který ujížděl policejní hlídce u Kbelnice na Strakonicku. Muž se chtěl před policií ukrýt v zaparkovaném karavanu, tam ho ale vypátral služební pes. Muž usedl za volant bez řidičského...

Řidič srazil cyklistku a ujel. Policie po něm pátrá

Jihočeští policisté pátrájí po řidiči či řidičce automobilu, který dnes odpoledne srazil cyklistku na Jindřichohradecku. Z místa nehody dotyčný ujel směrem Staňkov. Automobil je nejspíš poškozený na pravé straně.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vozidlo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vozidlo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.