pondělí 26. září 2022 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "vyhrožování"

Chtěl jsem ji převychovat, řekl u soudu muž, který ubil svou partnerku. Dostal 15 let vězení

Na 15 let poslal odvolací Vrchní soud v Praze do vězení se zvýšenou ostrahou Lukáše Podra. Muž loni na jihu Čech podle obžaloby brutálně ubil svou družku. Krajský soud v Českých Budějovicích pachateli v dubnu uložil trest 17 let za vraždu, ublížení...

Nejdříve vyhrožoval, potom na ženě zapálil šaty. Způsobil jí popáleniny třetího stupně

S vážnými popáleninami skončila v českobudějovické nemocnici žena, na kterou na konci týdne zaútočil muž v jedné z ubytoven v Kaplici. Muž měl ženě nejprve vyhrožovat, a poté jí zapálil šaty, které měla na sobě. Případ vyšetřují kapličtí policisté.

Útočník vyhrožoval s nožem v ruce skupince mužů při grilování. Skončil v cele

Policisté z Kaplice na Českokrumlovsku prošetřují událost, při které měl agresor vyhrožovat podřezáním skupince mužů. Událost se stala před ubytovnou, kde parta grilovala. Útočník utekl, ale policisté ho našli a umístili do cely.

Mladý muž ohrožoval zbraní skupinu lidí v centru města

Zásah policie si vyžádala událost, ke které došlo v pátek večer v centru Českých Budějovic. Jeden ze svědků hlídce nahlásil, že tam muž se zbraní v ruce ohrožuje skupinu lidí. Útočník na výzvu zahodil na zem zbraň i zásobník.

Nadával otci, rozkopal bankomat a vyhrožoval zapálením domu, kde bydlel. Muž skončil ve vazbě

Agresivní muž skončil ve vazbě kvůli podezření hned z několika trestných činů. V uplynulých dnech a týdnech vyhrožoval svému otci a majitelům domu, kde bydlel, ale stihl také poničit bankomat a způsobit škodu za bezmála 80 tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vyhrožování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vyhrožování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.