pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "závada"

Požár střechy rodinného domu způsobil statisícovou škodu

Profesionální i dobrovolní hasiči v úterý zasahovali u požáru střechy rodinného domu v Římově. Hasičům se podařilo dostat oheň rychle pod kontrolu. Nedošlo k jeho rozšíření na střechu druhého domu. Pro úplnou likvidaci požáru museli hasiči...

Oprava železničního přejezdu v Krumlově uzavře příjezdovou cestu do průmyslové zóny

Železniční přejezd v Tovární ulici v Českém Krumlově je ve velmi špatném stavu. Správa železnic proto rozhodla, že od konce dubna bude přejezd uzavřen a začne se s jeho opravou. Uzavírka může být komplikací pro více než dva tisíce lidí, kteří...

Požár briketárny v Protivíně způsobil škodu za půl milionu korun

Profesionální i dobrovolní hasiči vyjížděli včera ráno k požáru briketárny. Na místě nakonec zasahovalo 5 cisteren a automobilový žebřík. Požár byl úplně uhašen po čtyřech hodinách. V briketárně nikdo nebyl. Škoda je půl milionu korun.

Při požáru chatky na Českobudějovicku uhořela seniorka a pes

Policisté a hasiči včera vyjížděli k požáru v chatové oblasti v obci Strážkovice. Hasiči po uhašení požáru našli v jedné z chatek třiasedmdesátiletou seniorku bez známek života. Požár pravděpodobně způsobila technická závada.

Při kontrolách na dětských táborech byly uděleny čtyři sankce

Hygienici během čtyř prázdninových týdnu provedli téměř sto kontrol na dětských táborech. V Jihočeském kraji se rekreuje nejvíce dětí z celé České republiky. K dnešnímu dni je nahlášeno celkem 288 táborů a zhruba 37 900 rekreovaných dětí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "závada"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "závada"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.