pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "závada"

Při požáru chatky na Českobudějovicku uhořela seniorka a pes

Policisté a hasiči včera vyjížděli k požáru v chatové oblasti v obci Strážkovice. Hasiči po uhašení požáru našli v jedné z chatek třiasedmdesátiletou seniorku bez známek života. Požár pravděpodobně způsobila technická závada.

Při kontrolách na dětských táborech byly uděleny čtyři sankce

Hygienici během čtyř prázdninových týdnu provedli téměř sto kontrol na dětských táborech. V Jihočeském kraji se rekreuje nejvíce dětí z celé České republiky. K dnešnímu dni je nahlášeno celkem 288 táborů a zhruba 37 900 rekreovaných dětí.

U obce Chocov byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Škoda jde do sta tisíců

Hasiči z Jihočeského a Středočeského kraje včera zasahovali u požáru pole. Na místo bylo vysláno 8 jednotek. Požár zasáhnul plochu strniště 500 x 400 metrů, několik balíků a také zemědělský stroj – balíkovač.

Jihočeský kraj potrápily tropické dny, nebezpečí požárů stále trvá

Jihočeský kraj v minulých dnech zasáhla vlna veder, kdy se teploty často pohybovaly vysoko nad 30 stupňů Celsia. S horkým a suchým počasím se tak pravidelně zvyšuje i počet požárů, ke kterým vyjíždějí jednotky hasičů. Výstraha před nebezpečím požárů...

Kvůli horkému počasí je víc poruch klimatizace ve vlacích. Cestující mají nárok na odškodnění

Současné horké počasí komplikuje cestování na železnici. Klimatizace ve vlacích často přestává kvůli vysokým teplotám stačit, například České dráhy v posledních dnech zaznamenaly zvýšený počet poruch. Cestující mají ve vozech, kde je garantována...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "závada"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "závada"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.