pondělí 1. června 2020 Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "zahájení"

Kriminalisté dopadli muže, který v Budějcích přepadl seniora

Budějčtí kriminalisté začali trestně stíhat muže, který koncem února přepadl seniora. Vytrhnul mu látkovou tašku a staříka, který upadl, nechal ležet a utekl. Státní zástupce už má na stole návrh na vzetí muže do vazby.

Zastupitelská bitva na palubovce sportovní haly

Po třech měsících se sešlo zastupitelstvo města. Kvůli pandemii koronaviru se jednání přesunulo do sportovní haly. Neobvyklé podmínky, neobvyklý průběh?

Letní kino Háječek mění po několika letech provozovatele, promítat se bude poslední dva roky

Ani letos nepřijdou nadšenci filmů o jejich sledování pod širým nebem. Vedení města rozhodlo o provozovateli, který bude mít do roku 2022 kino v Háječku pod svými „křídly“. Zároveň se ale jedná o posledního pronajímatele, který má možnost na tomto...

David Neumann z pláže Windy Point v Černé v Pošumaví: Alfou a omegou je pro nás pohodová atmosféra, na které stavíme

Pláž plná písku, sluníčka a pohody… Tak o pláži Windy Point v Černé v Pošumaví mluví její provozovatelé. A mají pravdu – především pohoda je slovo, které vás možná napadne jako první, když projdete vstupem do tohoto okouzlujícího prostředí. Co...

Více jak tři roky se živila jako kadeřnice, k podnikání ale neměla živnosťák

Kriminalisté z Budějc vyšetřují ženu, která se živila jako kadeřnice. S tím, že nemá živnostenský list, si hlavu ale nedělala. Během tří let poskytla služby bezpočet zákazníkům. Kriminalisté teď budou prokazovat kolik si vydělala.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zahájení"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zahájení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.