neděle 4. prosince 2022 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "zajímavost"

Po opravě se otevře kostel na strakonickém hradě i dříve nepřístupná místa

Římskokatolická církev otevře 25. listopadu po dvouleté opravě strakonický kostel svatého Prokopa. Stavba patří k nejstarším částem tamního hradu ze 13. století, je spojená i s řádem johanitů. Nad zákristií a jižní lodí církev zpřístupnila dříve...

V čem je budějcká MHD lepší než ta v New Yorku

Je to jeden z mých splněných snů. V únoru jsem strávil týden v New Yorku, který jsem si vždycky přál navštívit. Říká se, že si ho buď zamilujete nebo ho nenávidíte, mně se naštěstí stalo to první a rád bych se do něj ještě někdy vrátil.

7 zajímavostí o Ománu, které vás inspirují zem navštívit

Omán, země nacházející se na jihovýchodě Arabského poloostrova, je plná nádherných přírodních úkazů a architektonických krás. Jak jsou na tom vaše znalosti o této zemi? Připravili jsme pro vás 7 zajímavých informací, které vás určitě překvapí.

VOLBY 2022: V jihočeském městě vyhrálo Moravské zemské hnutí

Výsledky komunálních voleb přinesly řadu zajímavostí. Jednu z nich zaznamenalo jihočeské město Dačice na Jindřichohradecku, kde získalo nejvíce mandátů v zastupitelstvu Moravské zemské hnutí (MZH).

Dalibor Uhlíř regionu už roky pomáhá, nyní chce pro něj i pracovat

Říká se, že správný muž musí zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Pokud to platí, Dalibor Uhlíř správný muž je. Devětačtyřicetiletý rodák z Českého Krumlova, otec čtyř dětí (dvou synů a dvou dcer) je nejen táta a hospodář, ale také...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zajímavost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zajímavost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.