pátek 7. října 2022 Justýna

Vyhledávání

Nalezené články: "zloděj"

Blíží se výlov rybníka Rožmberk. Policisté varují před zloději

Jihočeští rybáři už v pátek obsadí rybník Rožmberk, kde se uskuteční tradiční výlov. Na akci se chystají také policisté. Ti plánují zvýšený dohled a varují návštěvníky, aby si ve svých vozidlech nenechávali cennosti.

Řekl, že jde opravit topení. Ženu okradl o téměř 40 tisíc

Jihočeští policisté varují před podvodníky, kteří okrádají seniory. Poslední případ se stal včera v Táboře. Muž přesvědčil starší ženu o tom, že opravuje radiátory. Práce ale neprovedl a poškozenou okradl o skoro 40 tisíc korun.

Zloděj se vloupal do hotelu. Odnesl si peníze a lahev whiskey

Až tři roky vězení hrozí zloději, který se tento týden vloupal do jednoho z hotelů v Českém Krumlově. Odnést si měl finanční hotovost a také lahev whiskey. Policie po něm pátrá.

Zloděj odnesl z oblíbené kavárny v centru Budějc sudy s pivem

V centru Českých Budějovic někdo vykradl oblíbenou kavárnu u soutoku řek Malše a Vltava. Odnesl si několik sudů s pivem a plechovky s nealkoholickými nápoji. Místem prochází denně hodně lidí, a tak policie hledá svědky.

Kradli v kontejneru s elektroodpadem. Nachytal je muž, který nemohl spát

K neobvyklé události vyjížděli tento týden ve středu nad ránem strakoničtí strážníci. Muž, který zrovna nemohl spát, si okolo druhé hodiny v noci povšiml, že uvnitř jedné z popelnic na elektrooodpad v Mírové ulici se děje něco nekalého. Dva muži z...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zloděj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zloděj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.