Počasí dnes0 °C, zítra-2 °C
Čtvrtek 7. prosince 2023  |  Svátek má Ambrož
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Přemýšlíte kam o Velikonocích? Zahradnictví Střítež Boškovi má otevřeno do velikonoční neděle

PR článek

Rodinné zahradnictví Bošků ve Stříteži u Volyně je plné velikonoční atmosféry. Krásně osázené truhlíky s výzdobou, muškáty a další balkonové květiny přímo voní jarem.

„Největší odměnou za naši práci jsou spokojení zákazníci. Ti k nám jezdí i zdaleka, například z Kladna. Prostě si sem udělají dvakrát do roka výlet a nakoupí vše, co je potřeba,“ usmívá se spokojeně Václav Boška.

Několikrát do roka zahradnictví pořádá různé akce, na které může kdokoliv přijet. „V červenci se chystá Letní oslava v zahradnictví spojená s Gulašiádou, které se pravidelně zúčastňuje Zdeněk Troška v roli porotce a další známé osobnosti ze světa showbyznysu. V říjnu pak budeme mít Střítežské dýňování, kde vaříme dýňovou polévku a soutěžíme ve vydlabávání dýní. Akce vždy doplníme o zajímavý doprovodný program, takže o zábavu je také postaráno,” říká Alena Bošková.  

Sortiment, který téměř po celý rok zahradnictví nabízí, je opravdu široký. Od balkonových květin, okrasných a ovocných stromků a keřů, po chryzantémy, vřesy, truhlíky všech velikostí a druhů, svíčky, věnce, substráty, hnojiva, postřiky a mnoho dalších zahrádkářských doplňků. Zakoupit můžete i dárkový poukaz.  

Štítky zahradnictví, Střítež, Boškovi, víkend, tip, Václav Bošek, Velikonoce, Boží hod velikonoční, Volyně, Zdeněk Troška, Kladno, květiny

Přemýšlíte kam o Velikonocích? Zahradnictví Střítež Boškovi má otevřeno do velikonoční neděle  |  Z kraje  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.