SOUTĚŽ: Irské a skotské lidové balady budou v podání Asonance znít v ArtIGY

Autoři | Foto upload.wikimedia.org

Skupina Asonance vstoupila do 40. sezony své existence a uskuteční hned několik předvánočních koncertů. Z nich hned ten první se bude konat v Českých Budějovicích v sále ArtIGY v neděli 29. 11. v 19 hodin. Uslyšíte irské a skotské lidové balady, které obdařil českými texty kapelník Jan Lašťovička. V sestavě kapely najdete původní a tradiční irské lidové nástroje, ale i moderní nástroje současné hudby. V tomto spojení je i neopakovatelnost provedení skladeb, které znáte i z vysílání některých rozhlasových stanic.

Soutěž o vstupenky na Asonance (29. 11. - 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na vystoupení Asonance. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky soutěž, České Budějovice, Drbna.cz

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.