Od pondělí 5. září od 7 hodin se změní vjezd do horního areálu českobudějovické nemocnice pro akutní případy. Už nebude možné využívat vjezd z ulice Boženy Němcové. S akutními případy se bude do areálu největšího jihočeského zdravotnického zařízení vjíždět z ulice L. B. Schneidera.
Důvodem je stavba nového parkoviště. „Vedle svého současného návštěvnického parkoviště začínáme budovat přibližně 250 dalších míst pro stání aut. Dvoupodlažní parkoviště bude stát na místě bývalé transfúzní stanice a vjezd na něj bude stejný jako na nynější parkoviště před terminálem nemocnice,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice České Budějovice Břetislav Shon.
Změna vjezdu pro akutní případy bude značena jako objízdná trasa již od ulice Boženy Němcové. Podle dosavadních předpokladů potrvá přibližně tři měsíce.
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.