Počasí dnes5 °C, zítra7 °C

Budweis Hellboys porazili jednoznačně Pardubice

Česká liga amerického fotbalu přilákala na zápas mezi budějckým Budweis Hellboys a pardubickými Bucks dvě stovky diváků, kteří sledovali výhru domácího týmu 28:2. Jihočeši rozhodli o rázu zápasu v první polovině.

Po vyhraném losu začali na příjmu domácí Hellboys, kteří se zanedlouho dostali pouhý yard od endzóny. Skóre zápasu následně otevřel Tomáš Houdek a Ladislav Kaločai to potvrdil – 7:0. Pardubická obrana pak sice zastavila útok Hellboys ve vlastní endzóně a snížila na 7:2, ale to bylo od Východočechů vše.

V polovině druhé čtvrtiny zvýšili domácí vedení Martinem Ernekerem a následně parádním 77 yardů dlouhým během Dominika Klubala. Do druhého poločasu šli Hellboys s vedením 21:2. Pokus o snížení ze začátku druhé části zápasu dokázali domácí zastavit a sami své vedení následně navýšili.

Zbytek utkání si Jihočeši pohlídali a porazili Bucks 28:2.