Řidič motocyklu byl po srážce s autem letecky transportován do nemocnice

Do českobudějovické nemocnice byl dnes, v úterý 24. dubna, v podvečer transportován řidič skútru, který ve Veselí nad Lužnicí nedostal přednost v jízdě od osobního automobilu.

K dopravní nehodě, která se stala nedaleko obchodu Penny ve Veselí nad Lužnicí po 18. hodině a neobešla se bez zranění, musel vzlétnout vrtulník a odvézt vážně zraněného řidiče skútru do nemocnice v Českých Budějovicích.

„Řidič osobního automobilu nedal motocyklu přednost v jízdě při najíždění na hlavní silnici,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Na místě probíhá vyšetřování nehody a provoz řídí policisté kyvadlově, komplikace mohou trvat až do 21 hodin.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky doprava, dopravní nehoda, IZS, motorkář, skútr, Veselí nad Lužnicí, Nemocnice České Budějovice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.