středa 20. října 2021 Vendelín

Pro Bazalku hrálo 22 týmů. Vybrané peníze putují na pokrytí nákladů fyzioterapie

Tradici benefičního turnaje v beach volejbale pro Centrum Bazalka odstartovala v roce 2012 českobudějovická zpěvačka Martina Pártlová. Turnaj pokračoval i letos za účasti 22 týmů. Výtěžek putuje na pokrytí nákladů fyzioterapie pro děti z Bazalky.

V sobotu 8. června se konal osmý ročník benefičního turnaje Beach pro Bazalku. V Beach aréně na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích se sešlo 22 tříčlenných smíšených týmů, které se rozhodly svou účastí v turnaji podpořit Centrum Bazalka. Díky slunečnému počasí si všichni mohli užít pohodovou hru doprovázenou prima muzikou a dobrým občerstvením. Ti nejlepší si odnesli hodnotné ceny, které věnovali sponzoři. Startovné na tým činilo 1 500 korun a celé putovalo na účet Bazalky.

S přidanými prostředky od sponzorů z řad českobudějovických firem se celková částka vyšplhala na úctyhodných 67 410 korun. Celým dnem provázel moderátor Radek Barbulák a akci přišel podpořit i dlouholetý patron Bazalky Aleš Kotalík. HC Motor též postavil svůj tým, který v konkurenci volejbalistů statečně bojoval.

Tisková zpráva | Foto centrumbazalka.cz

Štítky Bazalka, benefice, Volejbal

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.