úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Prodejna 2jakost.cz oslaví narozeniny. Dárky ale nedostane, naopak obdaruje své zákazníky

Oblíbená budějcká prodejna a e-shop 2jakost.cz oslaví již třetí narozeniny! A k oslavám zve především širokou veřejnost, pro kterou si připravila dáreček v podobě dvacetiprocentní slevy na veškerý sortiment. Pokud tedy chcete nakoupit skutečně levnou, přesto kvalitní elektroniku za ještě výhodnější cenu, zaškrtněte si v kalendáři termíny 4. a 5. října, kdy se zmiňované oslavy uskuteční.

Prodejna se nově nachází na adrese Nemanická 5 v areálu Řempo. V pátek 4. října bude otevřeno od 8 do 17 hodin, o den později od 9 do 12 hodin, přičemž v případě potřeby se provozní doba prodlouží.

Veškerý sortiment si tak budete moci prohlédnout a třeba rovnou odvézt. A co vlastně 2jakost.cz nabízí? Nenechte se zmást názvem. Spotřebiče jsou nové, plně funkční a je na ně dvouletá záruka. Do druhé jakosti byly zařazeny pouze kvůli mírně potrhaným krabicím. Nemusíte se tedy bát, že dostanete něco druhořadého. To v žádném případě.

Týká se to i samotných značek, kdy v prodejně naleznete domácí spotřebiče, pomocníky do kuchyně, zahradní techniku a další elektro od firem Beko, Candy, Hoover, Grundig, Amica, Samsung, Sencor, Fieldmann, Snaige a spousty dalších!

Takže… 4. a 5. října v prodejně 2jakost.cz! Tento nákup vám jistě udělá radost. Už tak je nabízený sortiment výrazně levnější než jindy, a ještě k tomu sleva 20 procent… Akce platí pouze pro nákup na prodejně a nelze kombinovat s jinými akčními a slevovými nabídkami.

Na závěr dodejme, že prvních patnáct nakupujících dostane praktický dárek.

PR text

Štítky 2jakost, obchod, elektro, narozeniny, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.